Въпрос относно палмите и гилдите.

Потребителски аватар
koskoto
Регистриран: пон 30. ное 2009, 07:40

Въпрос относно палмите и гилдите.

Мнение от koskoto » нед 14. мар 2010, 01:13

Спомням си, че вече е питано, но не мога да намеря темата, затова искам да попитам, какво става с палмите, когато един играч си изтрие профила?

Потребителски аватар
angeladangela
Регистриран: пет 21. май 2010, 10:32

Re: Въпрос относно палмите и гилдите.

Мнение от angeladangela » нед 14. мар 2010, 01:30

1. Потребителят се изтрива, или е блокирана от SL, но продължава да бъде член в списъка на потребителите (Gartenname_del-123. ..) -> на Втората световна стоки остават на 100% за гилдия.
2. След 90 дни, на Gartenname_del-123 ... изтриват от системата. В сектора на строителството ще бъдат показани вместо името на играча "играч на изтрити и извадени от списъка за членство. По този начин, отново една празна седалка.
> - Дори и ако потребителят е монети в банката, той не остава в гилдия и пространството, е свободен отново.
3. Потребителят ще бъде ритна от гилдия -> 75% от продуктите са на Втората световна потребител или Gartenname_del-123 ... кредитирани и останалите 25% ще отидат в системата.
4. Потребителят стъпки от гилдия -> на Втората световна стоки остават на 100% за гилдия.
5. Потребителят е изтрит от системата (сметка за повече от 90 дни неактивни) -> на Втората световна стоки остават на 100% за гилдия.
6. Потребителят ще бъде ритна от съсловните и е дарила само 1 длан -> потребителят получава 100% кредит.
Преводач: Google ;)
Оригинален текст:
1. Der User löscht sich selbst, oder wird von der SL gesperrt, bleibt aber als Mitglied in der Mitgliederliste (Gartenname_del-123...) -> Die WW-Waren verbleiben zu 100% bei der Gilde.
2. Nach 90 Tagen wird der Gartenname_del-123... vom System gelöscht. In der Baustatistik wird anstelle des Namens des Spielers "gelöschter Spieler" angezeigt und aus der Mitgliederliste entfernt. Somit ist wieder ein Platz frei.
-> Auch wenn der User Coins auf dem Konto hatte, verbleibt er nicht mehr in der Gilde und der Platz wird wieder frei.
3. Der User wird von der Gilde gekickt -> 75% der WW-Waren werden dem User oder dem Gartenname_del-123... gutgeschrieben und die restlichen 25% gehen ans System.
4. Der User tritt aus der Gilde aus -> Die WW-Waren verbleiben zu 100% bei der Gilde.
5. Der User wird von vom System gelöscht (Account länger als 90 Tage inaktiv) -> Die WW-Waren verbleiben zu 100% bei der Gilde.
6. Der User wird von der Gilde gekickt und hat nur 1 Palme gespendet -> Der User bekommt 100% gutgeschrieben.
Моята градинка в ЗИ :arrow: ..... Изображение

Моята къщичка във ВФ :arrow: ..... Изображение

Потребителски аватар
aMamuoP ;d
Регистриран: ср 19. май 2010, 18:05

Мнение от aMamuoP ;d » нед 14. мар 2010, 01:36

личи си че е google щот много много не се разбира за какво се говори :lol:
ако може по ясно :)

Потребителски аватар
koskoto

Мнение от koskoto » нед 14. мар 2010, 01:37

Може ли да ми дадеш оригиналния текст да си го преведа сам, че тоя превод е ... ужас ... :?

edit: мерси :mrgreen:

Потребителски аватар
angeladangela

Мнение от angeladangela » нед 14. мар 2010, 01:39

:D Дано да можеш да предложиш по-добър превод, ще съм ти благодарна.

Потребителски аватар
koskoto

Мнение от koskoto » нед 14. мар 2010, 01:51

1. Ако потребителя се изтрие или е блокиран от системата - 100 % от палмите остават в гилдията.
2. След 90 дни бива изтрит от листата на гилдията ... и натам някой с немски да продължи изречението ... :mrgreen:
Тва с кредитите означава, че дори и да има кредити в акаунта след 90 дни профила му изчезва и мястото остава свободно за следващия кандидат.
3. Ако гилдията му бие шута, той си отива със 75 % от палмите, а другите 25 % се взимат от системата.
4. Ако напусне 100 % от палмите остават за гилдията.
5. Ако акаунта е бил неактивен 90 дни, автоматично се изтрива от системата, тогава 100 % от палмите остават в гилдията.
6. Ако е изгонен от гилдията и е дал само 1 палма, то той си я прибира.

Превода ми е доста първобитен, но никога не съм учил немски, ама все пак май се справих по - добре от Гугъл ... :mrgreen:

Потребителски аватар
aMamuoP ;d
Регистриран: ср 19. май 2010, 18:05

Мнение от aMamuoP ;d » нед 14. мар 2010, 01:53

тва е друго а не седалки и 2-ра световна
тва ако може нека се удължи срока за изтриване струва ми се малко 3месеца :?:

Потребителски аватар
angeladangela

Мнение от angeladangela » нед 14. мар 2010, 01:58

Даже е много 3 месеца. Ако някой има дарени 1000 палми и изведнъж му писне и спре да влиза, представяш ли си каква дилема ще е това за шефа на гилдията?
koskoto, благодаря! На мен ми блокира мозъка при вида на Втората световна :lol:

Отговори

Върни се в “Гилдии/палми/кокоси”