до Админа

Никога не триите съобщение или тема. Винаги ги местете тук.
ST. JOHN DAIRY
Регистриран: вт 18. дек 2012, 09:29
Контакти:

Re: до Админа

Мнение от ST. JOHN DAIRY » вт 11. фев 2014, 18:55

interested написа:Няма как да искам от немската поддръжка да активират акаунтите, тъй като е очевидно, че акаунтите са нарушили правилата на играта.
Добре де, но не може ли да има и други наказания? Перманентен бан за няколкогодишен акаунт е направо престъпление.
Не може ли да се измислят други наказания? Забрана за търговия, глоба, каквото и да е. Защото сегашната система очевидно не действа.
Или понеже е най-лесно - del?

Къща-невидимка: s1.veselaferma.com/farmhouse.user=18153768
Профил в Портала: https://bg.upjers.com/user/jobat

Потребителски аватар
kika_S
Регистриран: чет 3. юни 2010, 11:33

Мнение от kika_S » вт 11. фев 2014, 19:03

ST. JOHN DAIRY написа:Положението е отчайващо зле. Хората в прав текст си казват, че имат право да нарушават правилата, защото си плащат. С кеф да емигрира човек. Ама лошото е, че като отиде в Норвегия, примерно, и там отърване няма.
Не думай! И къде тва? :o
http://s1.veselaferma.com/publicfarmhou ... r=17916710
Вижте фермичката ми!

Надявам се ,че тъжбата ми ще бъде уважена,съжалена и удулитурена!

А това е зоопаркът, на който съм директор :)
http://www.myfreezoo.bg/nickpage/index/user/14023227

Потребителски аватар
kika_S
Регистриран: чет 3. юни 2010, 11:33

Мнение от kika_S » вт 11. фев 2014, 19:07

interested написа:Разбирам, че сте плащали реални пари, за да играете и да купувате кредити, но това би следвало още повече да ви стимулира да играете по правилата.

Темата по въпроса с продаването на кредити на ниски цени е дискутирана и преди време. Описано е в правилата на играта, неспазването се наказва с бан на акаунтите.

Кредитите би следвало да ги продавате на цени близки до пазарните +/- няколко процента примерно.

Продаването на по-ниски цени е облагодетелстване на една от страните.

Също така, по-големия проблем който предполагам са видели колегите от германия е влизането във всички акаунти от 1 IP и търговията между тях. Това е абсолютно забранено!
Когато и системата започне да спазва собствените си правила, ако наистина е това правилото. Когато започне системата да ми ги купува на цени близки до пазарните, тогава и от играчите може да иска такова нещо. Не може германците да си правят, каквото си искат и да си променят правилата, както си искат за собствено удоволствие и изгода. Или е разрешено да се продава на минималните цени или не е и тези цени се махат и продавам на системата на пазарни цени.
http://s1.veselaferma.com/publicfarmhou ... r=17916710
Вижте фермичката ми!

Надявам се ,че тъжбата ми ще бъде уважена,съжалена и удулитурена!

А това е зоопаркът, на който съм директор :)
http://www.myfreezoo.bg/nickpage/index/user/14023227

Потребителски аватар
darssy
Регистриран: пет 2. дек 2011, 10:41

Мнение от darssy » вт 11. фев 2014, 19:38

Със становището за кредитите не съм съгласна. След като има фиксирана минимална стойност за кредит всеки играч решава за колко да продава!
Да вземат да си формулират правилата ясно и точно, без да си прилагат тълкувания както им е угодно за момента!
И с наказанията не съм съгласна!
При доказано неспазване на "правилата" е редно първо да се отправи предупреждение! И ако то не е взето под внимание от съответния играч, чак тогава да се налага крайна мярка - бан.
Ето това можеш да направиш г-н Админ! Защото всеки един от наказаните не заслужава такова отношение!

Потребителски аватар
kataka
Регистриран: вт 11. яну 2011, 15:05

Мнение от kataka » вт 11. фев 2014, 23:00

А бре, нема ли тук някой колега юрист? :roll:

Да им дръпне едно едно "любовно" обяснение на Дойчовците на майчиния им език - така да им изложи проблема, че да им почервенеят ушите от срам! Щото, така като гледам, ако ние сами не им теглим една сочна, нема кой - админа явно предпочита да се навре между нашите шамари, а не между техните, щото така поне ще вземе здравните осигуровки от тях!

А нас - кучета ни яли! :evil:

П.С. Наскооо, пак не улучихме, майна - избрали сме "женската" страна! :(

zarkov
Регистриран: вт 11. фев 2014, 12:02

Мнение от zarkov » ср 12. фев 2014, 09:56

Мнение Re: до Админа ОТ ST. JOHN DAIRY
Положението е отчайващо зле. Хората в прав текст си казват, че имат право да нарушават правилата, защото си плащат. С кеф да емигрира човек. Ама лошото е, че като отиде в Норвегия, примерно, и там отърване няма.

Това е единственият коментар,в който става ясно за какво става въпрос-Плащаш и останалите трябва да се съобразяват със това.Да ама не винаги е тъй.Наистина жалко за многото хвърлени на вятъра пари,за многото безсънни нощи,но ако някой каже че не е имал едно на ум ,че може да е баннат,защото нарушава правилата,ще е голям лъжец.Единствено Рали каза в прав текст,А ТОВА СЪС СИГУРНОСТ НЕ ВИ СЕ ХАРЕСА,ВЪПРЕКИ ЧЕ Е ВСЕОБЩА ТАЙНА, какво е нарушила,Но едва ли и тя щеше да го направи,ако не беше сред ударените.А че гадните шваби за някои неща не са прави,като търговията например,да за нея съм съгласен,но някой да каже нещо за оправдание за по 20,а и някои с повече акаунта от едно IP ??????Не може да ме убеди някой,че това е наглеждане на приятелски фермички.

Sponko
Регистриран: нед 26. дек 2010, 15:56

Мнение от Sponko » ср 12. фев 2014, 12:02

Г-н Zarkov не виждам какво те вълнува кой какво точно е казал при положение , че ти не си казал даже кой "мишок" си .
Един човек който не може да застане със собственото си аз - няма нужда да ми обяснява кое е редно и кое не и дали заслужават или не играчите това което им се е случило .
Има банове различни , което означава , че не всички са баннати заради мулти акаунт (с което пак не си наясно както с много неща в играта)
Въпроса тук е кой поради каква причина , изисква се причината и от там нататък да се погледне дали крайната мярка има достатъчно тежест за извършената грешка от въпросният играч . "РАИШЛИ"?

Потребителски аватар
STOORM
Регистриран: чет 19. авг 2010, 12:52

Мнение от STOORM » ср 12. фев 2014, 12:57

Реших и аз да изкажа мнението си по темата.
Емоциите са големи, това се вижда. Но както успях да прочета Админа, каза че бановете няма да се отменят, явно той не може да лобира пред немците. Затова най-доброто решение, според мен, е да се пише направо на немците. И ако те решат, да наложат по-снизходително наказание за играчите. Все пак говорим за не чак толкова фрапантно нарушение на правилата. А и в ситуацията става въпрос за много пари, вложени от играчите, това не трябва да се забравя :!:
Надявам се проблемът да се реши, в положителен аспект, за играчите. Успех Приятели!
Твърде голямо изображение!

zuzi80
Регистриран: нед 24. юни 2012, 11:45

Мнение от zuzi80 » ср 12. фев 2014, 13:10

Това е отговора от поддръжката който получи swindle на запитването си, само искам да добавя че тя не е влизала в играта и не е продавала кредити повече от два месеца.

Здравейте,

акаунта ви е баннат поради търговия на кредити на ниски цени, които облагоде� �елстват една от двете страни в сделката.

Кредитите трябва да се продават на цени близки до пазарните.

Поздрави
upjers Екип-Поддръжка

upjers GmbH & Co. KG
www.upjers.com
Седалище: Bamberg
Компания: upjers Verwaltungs GmbH

Sponko
Регистриран: нед 26. дек 2010, 15:56

Мнение от Sponko » ср 12. фев 2014, 13:17

Предлагам да се снимам как заменям 100 кредита за 300 кД както те са въвели и да се самоизтрият цялата игра !

Заключена

Върни се в “Кошче”