до Админа

Никога не триите съобщение или тема. Винаги ги местете тук.
Потребителски аватар
kika_S
Регистриран: чет 3. юни 2010, 11:33

Re: до Админа

Мнение от kika_S » ср 12. фев 2014, 13:33

Sponko написа:Предлагам да се снимам как заменям 100 кредита за 300 кД както те са въвели и да се самоизтрият цялата игра !
Напълно! Да видим как ще отговорят, че за тях може, но за другите- не, а така също и да посочат къде точно е записано, че трябва да бъдат на цени, близки до пазарните, като тук е много интересно да пояснят кои точно са пазарните цени в случая с кредитите- тези, които продавачът вижда, когато пуска на пазара, тези, които другите виждат или какво? Защото заради безобразната им комисионна е цялата драма с кредитите. Пак ще кажа- много се чудя какво ли би станало, ако някой в Германия реши да иска в реалния живот такава комисионна за своя услуга?!
http://s1.veselaferma.com/publicfarmhou ... r=17916710
Вижте фермичката ми!

Надявам се ,че тъжбата ми ще бъде уважена,съжалена и удулитурена!

А това е зоопаркът, на който съм директор :)
http://www.myfreezoo.bg/nickpage/index/user/14023227

interested
Administrator
Регистриран: чет 6. май 2010, 15:40
Контакти:

Мнение от interested » ср 12. фев 2014, 14:17

nasko_032 написа:
kataka написа:А бре, нема ли тук някой колега юрист? :roll:

Да им дръпне едно едно "любовно" обяснение на Дойчовците на майчиния им език - така да им изложи проблема, че да им почервенеят ушите от срам! Щото, така като гледам, ако ние сами не им теглим една сочна, нема кой - админа явно предпочита да се навре между нашите шамари, а не между техните, щото така поне ще вземе здравните осигуровки от тях!

А нас - кучета ни яли! :evil:

П.С. Наскооо, пак не улучихме, майна - избрали сме "женската" страна! :(
Моля за извинение,че така некултурно нарекох немците педерасти. Не беше изискано словоизеяние от моя страна. Те по съвременен изказ са си просто едни долни гейове
Ако продължаваш с тези изрази няма да можеш да влизаш във форума за известно време.

Потребителски аватар
rosi bonjova
Регистриран: пон 18. окт 2010, 00:36

Мнение от rosi bonjova » ср 12. фев 2014, 14:32

А Сега на въпроса за кредитите,изразите на Наско по-късно може да ги коментираме,предупреждение за бан е желателно да се пише на ЛС.
Значи,аз си купувам кредити,получавам хвалебствено благодарствено писмо от екипа на Ъпджерс за подкрепата,те си прибират парите ми и после ще ми нареждат и определят какво ще ги правя тези виртуални кредити?След като самите те са определили цена за тях 300 виртуални картофени долара?
Ми няма да стане,може да търсят от някой друг заплата си.
Да се сложи от системата пазарна цена с +/- няколко процента долна и горна граница в такъв случай и нормална комисионна за кредитите и тогава вече може да се говори за наказания и правила.Според мен перманентен бан по тази причина не е редно да има,особено без предупреждение.
Моля,админа да постави въпроса пред немците и да се направят корекции.

ето цитат от правилата в началната страница на ВФ,които не знам защо са на английски и се отнасят за друга игра:
"§2 ) Всички подаръци, кредити или сделки , водещи до прекомерно предимство в играта са незаконни , съответната зона от една сметка в полза на другиго, се наказва с незабавно изтриване.
§3 ) Особено благоприятни условия между сметки , най-вече условията , благоприятстващи само от едната страна , трябва да бъдат строго контролирани .
§7 Членството в игра може да бъде прекратен по всяко време чрез изтриване на профил .

Неясни,неопределени и подвеждащи! :geek: Аз съм изпратила 500 подаръка на приятел,трябва ли да имам бан в случая,като е напреднал 3 места в класацията за получени подаръци?
Това прекомерно предимство ли е или не е?

zarkov
Регистриран: вт 11. фев 2014, 12:02

Мнение от zarkov » ср 12. фев 2014, 14:56

Спонко,точно най-големият измамник в тази игра,да седне и да се възмущава е смешно,а да плачеш за баннатите е меко казано лицемерно.Имаш ли представа ,заради такива хубавци като теб колко хора са спрели да играят тази игра,вкл и моя милост.Повярвай,не ти трябва да знаеш кой съм,но се познаваме.

Потребителски аватар
darssy
Регистриран: пет 2. дек 2011, 10:41

Мнение от darssy » ср 12. фев 2014, 15:20

zarkov...може ли личните нападки на лични???
Темата е за наложени наказания на определени играчи и възможността те да бъдат отменени!!!!

Sponko
Регистриран: нед 26. дек 2010, 15:56

Мнение от Sponko » ср 12. фев 2014, 16:17

Остави го момчето , не е наясно какво се случва около него , ама той не е виновен .

ST. JOHN DAIRY
Регистриран: вт 18. дек 2012, 09:29
Контакти:

Мнение от ST. JOHN DAIRY » ср 12. фев 2014, 16:54

Sponko написа:Предлагам да се снимам как заменям 100 кредита за 300 кД както те са въвели и да се самоизтрият цялата игра !
Според мен е достатъчно да забранят ефективно продажбата на кредити на по-ниски цени от пазарните. Ефектът ще бъде същия, само дето ще отнеме повечко време.
Както се досещаш, обаче, нито едното от двете неща няма да направят. Просто ще продължат да секат глави.

Къща-невидимка: s1.veselaferma.com/farmhouse.user=18153768
Профил в Портала: https://bg.upjers.com/user/jobat

Потребителски аватар
Света
Регистриран: пет 8. окт 2010, 21:47

Мнение от Света » ср 12. фев 2014, 17:18

От много време не съм взимала участие в коментарии в играта,не е,че нямам какво да кажа,а по-скоро малко съм разочарована -много теми сме откривали,много въпроси сме задавали,които са останали без внимание и отговор...Идеята с кредитите е да се купуват с реални пари, това че имаме(по-точно,имахме) възможност да търгуваме с тях е екстра...В играта има много промени - има ограничения на цените при търговия с договори,няма бесплатен СА за показните градинки и т.п.А,може би,вече е време да се коригират и правилата...

Sponko
Регистриран: нед 26. дек 2010, 15:56

Мнение от Sponko » чет 13. фев 2014, 12:40

Толкова ....
Всяко чудо за 3 дни. Мълчание докато отихнат нещата и после продължаваме с който е останал в играта и така .

Потребителски аватар
Meleeman
Регистриран: ср 18. юли 2012, 11:54

Мнение от Meleeman » чет 13. фев 2014, 12:57

Sponko написа:Толкова ....
Всяко чудо за 3 дни. Мълчание докато отихнат нещата и после продължаваме с който е останал в играта и така .
Знаете ли, какво ще се случи накрая? Абсолютно всички ще теглят майната на тази игра. Може да звучи клиширано и не аргументирано, но който може да ме обори с аргументи, нека го направи.

Заключена

Върни се в “Кошче”