до Админа

Никога не триите съобщение или тема. Винаги ги местете тук.
Sponko
Регистриран: нед 26. дек 2010, 15:56

Re: до Админа

Мнение от Sponko » чет 13. фев 2014, 16:09

Знаете ли, какво ще се случи накрая? Абсолютно всички ще теглят майната на тази игра.
Само не се знае кога ще бъде тоя край . А и не всеки е готов да захвърли няколкото години безсънни нощи щото предполага че може да бъде и той изтрит някога .
Най добрия вариант да им го "сложим" на германците е да оставим играта да си "съхне" ама ... почти невъзможно .

Потребителски аватар
Meleeman
Регистриран: ср 18. юли 2012, 11:54

Мнение от Meleeman » чет 13. фев 2014, 17:08

Sponko написа:
Знаете ли, какво ще се случи накрая? Абсолютно всички ще теглят майната на тази игра.
Само не се знае кога ще бъде тоя край . А и не всеки е готов да захвърли няколкото години безсънни нощи щото предполага че може да бъде и той изтрит някога .
Най добрия вариант да им го "сложим" на германците е да оставим играта да си "съхне" ама ... почти невъзможно .
Така е, но предполагам знаеш, че търпението на един човек не е безгранично?

Trololo
Регистриран: чет 13. фев 2014, 18:28

Мнение от Trololo » чет 13. фев 2014, 18:31

Ех,че весело стана в тази наша ВЕСЕЛА ФЕРМА.Толкова весело -та чак смешно.
Предварително се извинявам за ироничния си тон ,нооо ……не можах да се стърпя (както бисквитката Орио -отлепяш,облизваш,ПОТАПЯШ и…… я изяждаш).Но нека се прехвърля на нашите бисквитки които бяха изядени(делнати)преди дни.Ще се опитам да размишлявам на глас/пък каквото и да ми струва това/. Значи причините за масовия БАН са 2.Така:За цените на кредитите сте си виновни Вие.Има минимална цена на кредити и ние го спазваме.Щом системата го позволява,тогава къде е проблема.Аааа,да, казвате облагодетелстен е някой-такова нещо няма.По скоро го наречете ощетена е системата.Ами променете си правилата и ще се спазват.Въпросът е доста спорен….Втората причина е както разбирам, меко казано за мулти акаунти.Чета по-надолу-/цитирам/това са хванатите нарушения.Браво бе,голяма работа сте свършили.Хванали сте ги ВСИЧКИТЕ нарушители,така ли да го разбирам?Това ме води до мноооого размисли.Ама кой ги е хванал-немците?Ами вие Г-н Аднин?Къде бяхте през това време?Гледахте от страни……Защо не ги хванахте първо Вие и не ги предупредихте, както е по правилата,а трябваше немската поддръжка да се заеме с това?И как така изведнъж немската поддръжка се усъмниха в българските играчи и започнаха да ги следят.Не е ли малко /или много/подсказано?Убеден съм,че тези хора са играли по този начин от години така.По какъв параграф бяха избрани?Като в концлагерите-ти-ти-ти и ти-на разстрел.Или по Български-виновните на свобода,а останалите-който оцелее.За щастие или нещастие май оцеляха”чистите като сълза”играчи.Как така стана?Съвпадение???Дали са наистина толкова чисти….?Като се замисля,че има играч,ама толкова амбициран да стигне първото място в класацията,че не жалеше нищо….Ами само за часове сменяше поне 10 клуба само и само да качва точки.Ама нека се позадълбочим в това какво означава.Даден клуб се намира в акаунт различен от основния ти.За да го преместиш влизаш там.Ами нека сметнем-10 клуба-10 влизанив я чужд акаунт.Като прибавим и помощниците(вече не са тайна за никого)та те стават и над 20.И все от едно IP.На това не му ли се вика нарушение на правилата?Да не говорим,че клубовете Рал са доста-Реал с точка,Реал без точка,Реал а чертичка,без чертичка и т.н.Ама на-играчът си продължава играта.Амбицията е голямо нещо.Само дето не разбраха, че тази амбиция е необходима в живота, а това е само една игра.Да вземем друг играч.Баннат преди време завинаги,се появява отново на първа страница/че не го и крие даже/И като се замисля….та това е чужд акаунт,на друг играч.Това не е ли присвояване?Ще кажете,че другия играч не се е оплакал.Мда,така е,но нарушени ли са правилата-нарушени.Наказано ли е?-Не.От това си вадя извод, че за да има делнати акаунти трябва някой да се оплаче.Сега да се върна на нашите бисквитки (потапяш и изяждаш)За да има този масов Бан, значи е имало и потапяне.Изяждането е на лице.Тогава следва-имало е някой който е сигнализирал с точно определените играчи.Замислям се-Как така само членовете на Клуб Реал оцеляха?А,да забравих,те са „чисти като сълза”Преди година така беше делнат и Пешо.Обвиниха кого ли не,но истината остана там някъде по средата.А защо да не е и сега същия добронамерен играч дето иска да разчисти първата страничка на статистиката?Истината е пак там.Просто хвърлихте шепа пръст в очите на аудиторията и темите се заключват една по една.Питам ,има ли играч от първа страница, който може да се похвали с игра по правилата? Истината е,че всички ние нарушаваме тези правила.Само дето никой не се осмелява да си го признае.Е,аз си го признавам. Какво толкова-ще ме делнат и мен и пак ще играя,нали така правят другите?Въпросът е един-защо за едни ще има присъда,а другите виновни продължават?Искам само да уточня,ако случайно някой се разпознае в размислите ми,да не се сърдят на мен.Всеки отговаря сам за постъпките си.Аз само намерих смелост да напиша какво си мисля.
И накрая/цитирам/- Няма как да искам от немската поддръжка да активират акаунтите.Ама каква е тази безотговорност?Ами как да има,като си измихте ръцете и прехвърлихте всичко на немците и едва ли не седите отстрани и само гледате…..разбира се, че няма как,така е по лесно.Това не е ли безотговорност?До тук написаното се свежда до две неща-пари и злоба.Това е в основата на всичките ни проблеми.
Апелирам за едно,или връщане на играчите в играта и това да им е като за урок или същата присъда за оста...
За останалите „невинни”.Лесно и..
Лесно и постижимо е всичко-стига да го поискаме…...А Вие Г-н Админ искате ли?

ST. JOHN DAIRY
Регистриран: вт 18. дек 2012, 09:29
Контакти:

Мнение от ST. JOHN DAIRY » чет 13. фев 2014, 19:20

Добре де, менкали сте си акаунтите. Не можахте ли да го направите като хората?
Кой е този глупак, заради когото изгоряха останалите?

Къща-невидимка: s1.veselaferma.com/farmhouse.user=18153768
Профил в Портала: https://bg.upjers.com/user/jobat

Sponko

Мнение от Sponko » пет 14. фев 2014, 00:06

Trololo

Добър "ферман" си написал , ще има ли кой да го прочете ? - Да ние обикновените , ще предприеме ли някой от администраторите нещо ? - Не .

Аз също си казвам че съм прекрачил прага , но тънко тънко ...
Трололо - викаш ще те изтрият ама знае ли някой кой пък си ти че да те изтрие или пък само аз не знам (за което се моля да бъда извинен) .
Мога д абъда безкрайно откровен пред всички и завсичко в тая игра щото ми е през крачола вече за нея .
В първия си коплет на цялата любовна песен , бях споменал че ще стане страшно ! - ДА ВИДИМ ЩЕ ИЗЛЯЗА ЛИ ПРАВ ?

Голям боздуган
Регистриран: пет 13. сеп 2013, 14:57

Мнение от Голям боздуган » пет 14. фев 2014, 00:31

Защо пак започвате да се заяждате с Реал?
Явно много, много ви е яд, че няма делнат от тях.
А Спонко, какво страшно ще става, да не трепеш Киро :lol:

Потребителски аватар
Meleeman
Регистриран: ср 18. юли 2012, 11:54

Мнение от Meleeman » пет 14. фев 2014, 00:39

Голям боздуган написа:Защо пак започвате да се заяждате с Реал?
Явно много, много ви е яд, че няма делнат от тях.
А Спонко, какво страшно ще става, да не трепеш Киро :lol:
Изображение

Потребителски аватар
nala
Регистриран: съб 21. авг 2010, 18:11

Мнение от nala » пет 14. фев 2014, 00:45

И за какво, всъщност, ревете от 3 дни? За това, че са изтрити играчи от високи нива или че не са изтрити други играчи на високи нива?
а ти за какво ревеш....., приятелю Trololo? За това, че са изтрити играчи от високи нива или, че не са изтрити други играчи на високи нива?
за първото не мога да ти помогна, колкото и да страдам за всички, били приятели или не.
за второто обаче има разрешение. не бави нещата ! пиши лично ТИ до немската поддръжка с молба да бъде направена проверка на акаунта на играч сахара.
сахара е четвърта позиция, от оцелелите и на всичко отгоре от клуб „Реал” . три в едно. идеално за любимите ти бисквитки.
вариантите са два:
1. сахара изчезва от статистика. сЪрце ти идва на място. най-после заспиваш спокоен сън.
2. сахара остава в статистика. имаш спешна нужда от розови хапчета изписани със зелена рецепта.
п.п. и си избърши пяната от устата, моля те, че ми цапаш форума.
Последна промяна от nala на пет 14. фев 2014, 01:06, променено общо 2 пъти.

Потребителски аватар
nala
Регистриран: съб 21. авг 2010, 18:11

Мнение от nala » пет 14. фев 2014, 01:00

едит - от яд обърках поста. системата не дава да го изтрия и за да не е празен - иде ми да ви подкарам с ютията всички злобни драскачи, Trololo !

Sponko

Мнение от Sponko » пет 14. фев 2014, 09:54

Що да трепя и що пък киро ?

Заключена

Върни се в “Кошче”