до Админа

Никога не триите съобщение или тема. Винаги ги местете тук.
zarkov
Регистриран: вт 11. фев 2014, 12:02

Re: до Админа

Мнение от zarkov » пет 14. фев 2014, 15:58

Мандражиев ви го каза-наш играч навлезе в несъществуващо ниво.А как стигна това ниво е отделен въпрос,но явно решихте че немците са малоумници и не връзват 2 + 2 колко са.Стрина Кина спря точно навреме???Ми явно е късметлийка тогава или.......????Някой писа че най-силните им играчи на швабите били 43 ниво,сякаш там няма запалени по тази игра и също не влагат средства.Но там ИГРАЯТ,а не водят война като тук,но на някой им е трудно да го разберат.А колко до това дали не е имало подшушване от някой наш калтак-най-вероятно,като се вземе предвид че не се жалят средства когато става дума за това да си сред първите.Много плачете за баннатите,а до вчера ако можехте,собственоръчно щяхте да ги удушите.Това е меко казано цинично,но такива сте си,кой ли ви вярва че сте искрени обаче.Аз му викам СТРАХ.СТРАХЪТ ДА НЕ СТЕ СЛЕДВАЩИТЕ.Много жалко че такава хубава игра бе съсипана от нагли и безочливи играчи,които сега потриват ръчички доволно.

Потребителски аватар
kika_S
Регистриран: чет 3. юни 2010, 11:33

Мнение от kika_S » пет 14. фев 2014, 16:28

Trololo написа: ... Като се замисля,че има играч,ама толкова амбициран да стигне първото място в класацията,че не жалеше нищо….Ами само за часове сменяше поне 10 клуба само и само да качва точки.Ама нека се позадълбочим в това какво означава.Даден клуб се намира в акаунт различен от основния ти.За да го преместиш влизаш там.Ами нека сметнем-10 клуба-10 влизанив я чужд акаунт.Като прибавим и помощниците(вече не са тайна за никого)та те стават и над 20.И все от едно IP.На това не му ли се вика нарушение на правилата? ...
Тралоло, ще бъдеш ли така добър/добра да посочиш ТОЧНО кое правило е нарушено при влизането в чужд акаунт? Ама не общи приказки- посочваш точно член, алинея, точка. Хайде да видим!

И не, не ми трябват часове, за да направя мисиите в 10 клуба. Между 30 и 40 минути са ми напълно достатъчни. За разлика от маането на хиляди мисии № 31 или 60, което отнема часове, но то не е въпрос на амбиция това, нали?! :lol:

И последно- не, че ти дължа някакво обяснение, най-малкото заради анонимността ти, не че не се сещаме кой пише, но- "амбицията" си я заявих още преди месеци- като реша да спирам да играя, ще стана първа. Така и направих. То е ясно, че на неамбицираната конкуренция няма да и хареса ;)
Последна промяна от kika_S на пет 14. фев 2014, 16:37, променено общо 1 път.
http://s1.veselaferma.com/publicfarmhou ... r=17916710
Вижте фермичката ми!

Надявам се ,че тъжбата ми ще бъде уважена,съжалена и удулитурена!

А това е зоопаркът, на който съм директор :)
http://www.myfreezoo.bg/nickpage/index/user/14023227

Потребителски аватар
kika_S

Мнение от kika_S » пет 14. фев 2014, 16:35

zarkov написа:Мандражиев ви го каза-наш играч навлезе в несъществуващо ниво.А как стигна това ниво е отделен въпрос,но явно решихте че немците са малоумници и не връзват 2 + 2 колко са.Стрина Кина спря точно навреме???Ми явно е късметлийка тогава или.......????Някой писа че най-силните им играчи на швабите били 43 ниво,сякаш там няма запалени по тази игра и също не влагат средства.Но там ИГРАЯТ,а не водят война като тук,но на някой им е трудно да го разберат.А колко до това дали не е имало подшушване от някой наш калтак-най-вероятно,като се вземе предвид че не се жалят средства когато става дума за това да си сред първите.Много плачете за баннатите,а до вчера ако можехте,собственоръчно щяхте да ги удушите.Това е меко казано цинично,но такива сте си,кой ли ви вярва че сте искрени обаче.Аз му викам СТРАХ.СТРАХЪТ ДА НЕ СТЕ СЛЕДВАЩИТЕ.Много жалко че такава хубава игра бе съсипана от нагли и безочливи играчи,които сега потриват ръчички доволно.
Не, не е късмет, Зарков, да знаеш кога да спреш. Въпрос на умствен багаж е. Някои сме я чували поговорката "Мълниите падат по високите дървета", та се съобразяваме. Пък и много се съмнявам да са ме прескочили в проверките. А то подшушването е ясно от къде е дошло- достигането на несъществуващото 50-то ниво и питането тук съвсем явно, даже тема има специална, ама кой да чете- какво ще стане от тук нататък. Това е предизвикало проверките, ама що да се мисли?! Много по-лесно е да се хвърля кал, нъл тъй?! Той чукча е писател, не читател!

И "плачем" за баннатите по съвсем принципни причини- не може да се банват хора без смислено обяснение. Не може да ми разправят, че не можело да се търгуват кредити на 300 пари, при положение, че те самите ти предлагат да им ги продаваш по толкова. Не може да ми разправят, че да се разхождам из акаунтите на приятелите си било нарушение. Хайде да ми посочат къде е записана тази разходка, като нарушение! Това е произвол и винаги- и в реала, и тук ще реагирам на такива неща, независимо дали и колко точно ми харесват засегнатите или не. Много не ми се вярва да го разбереш, но нейсе!
Вижте фермичката ми!

zuzi80
Регистриран: нед 24. юни 2012, 11:45

Мнение от zuzi80 » пет 14. фев 2014, 18:06

Бях решила изобщо вече да не се занимавам .Умствения багаж не си го определяме ние , колкото дал Господ -толкова ни е, явно в даването мен ме е прескочил на друг е дал повече :) Който е бил близо до мен също знае какви бяха намеренията ми в играта , да я превъртя за втори път и се отказвам, както и знаят ,аз съм го казвала, че те оставих да станеш първа.Не че иначе нямаше да го направиш, сигурно.....след време, но щеше да ти струва повече пари , време , усилия и т.н. Моето мнение е , че си МНОГО силен играч, аз те уважавам като такъв и заслужаваш да оглавиш класацията.Дали са ме баннали или не, по какъв начин ,не ме вълнува изобщо, аз постигнах това което искам, нито съм писала мен да върнат ,нито ще пиша. Яд ме е единствено за останалите, които изгоряха покрай мен,за Рали, за Венци,swindle/която не беше влизалав играта два месеца, за Светлето, Дон Кихот и Фантагеро.Ако има начин нека моя акаунт остане баннат а тях да ги върнат, но едва ли ще има и популистки изказвания няма смисъл да правя повече.Колкото до това кой е баннат и кой не , стига вече, който е баннат - баннат е , който не е - да продължава да играе.Дано няма повече изтрити акаунти - успех на всички и умната :) !!!!!

Потребителски аватар
kika_S

Мнение от kika_S » пет 14. фев 2014, 18:15

zuzi80 написа:Бях решила изобщо вече да не се занимавам .Умствения багаж не си го определяме ние , колкото дал Господ -толкова ни е, явно в даването мен ме е прескочил на друг е дал повече :) Който е бил близо до мен също знае какви бяха намеренията ми в играта , да я превъртя за втори път и се отказвам, както и знаят ,аз съм го казвала, че те оставих да станеш първа.Не че иначе нямаше да го направиш, сигурно.....след време, но щеше да ти струва повече пари , време , усилия и т.н. Моето мнение е , че си МНОГО силен играч, аз те уважавам като такъв и заслужаваш да оглавиш класацията.Дали са ме баннали или не, по какъв начин ,не ме вълнува изобщо, аз постигнах това което искам, нито съм писала мен да върнат ,нито ще пиша. Яд ме е единствено за останалите, които изгоряха покрай мен,за Рали, за Венци,swindle/която не беше влизалав играта два месеца, за Светлето, Дон Кихот и Фантагеро.Ако има начин нека моя акаунт остане баннат а тях да ги върнат, но едва ли ще има и популистки изказвания няма смисъл да правя повече.Колкото до това кой е баннат и кой не , стига вече, който е баннат - баннат е , който не е - да продължава да играе.Дано няма повече изтрити акаунти - успех на всички и умната :) !!!!!
Напразно се засягаш- говоря по принцип. Не знам наистина какви са ти били намеренията, но то беше явно, че не тръгна да се състезаваш с мен, докато си правех мисиите, но така си решила така си постъпила. Истината е, че въобще до последно нямах намерение да тръгвам да форсирам първото място. Просто исках да мина нивата преди играта. Като видях, че не мърдаш, тогава реших, че сега е момента да стана за 2 дни първа и да се откажа, защото първо, че играта отдавна нищо ново не предлага и не е интересна, а много пари ми отиваха за нея и едновременно да играя и зоото. Затова реших тук да постъпя така и да си редя градинки на спокойствие. Надали щях на всяка цена да искам да ставам първа. Това никога не ми е било цел, още по-малко болна цел.
Вижте фермичката ми!

Sponko
Регистриран: нед 26. дек 2010, 15:56

Мнение от Sponko » пет 14. фев 2014, 21:27

И три дни ядоха пиха и се веселиха !

Sponko
Регистриран: нед 26. дек 2010, 15:56

Мнение от Sponko » съб 15. фев 2014, 09:41

Да взема да мина и аз нивото ли ???? да видим дали няма да ми измислят причина да излетя ...

nasko_032
Регистриран: чет 24. юни 2010, 17:24

Мнение от nasko_032 » съб 15. фев 2014, 11:23

Sponko написа:Да взема да мина и аз нивото ли ???? да видим дали няма да ми измислят причина да излетя ...
Това ще е доста интересен експеримент

Потребителски аватар
Meleeman
Регистриран: ср 18. юли 2012, 11:54

Мнение от Meleeman » съб 15. фев 2014, 16:03

Sponko написа:Да взема да мина и аз нивото ли ???? да видим дали няма да ми измислят причина да излетя ...
Давай, ще помагам.. :lol:

Потребителски аватар
kataka
Регистриран: вт 11. яну 2011, 15:05

Мнение от kataka » съб 15. фев 2014, 19:37

На всички ни е ясно, че Фермата отдавна вече е "преоценена стока" във витрината на Ъпджерс и само нашият С1 продължаваше да им създава проблеми - заради нас, на тесногръдите Дойчовци им се налагаше да четат в Гугъла що е то въображение и има ли то почва у тях, че даже требеше да го прилагат, та да ни измислят нови нива и разните му там задачки-закачки! Те вече изчерпаха всичките възможни зарзавати, продукти и животни, за които са чували, и накрая решиха да ни спретнат капанче - ама само толкоз, щото пак не им стигна въображение да го оправдаят с някоя по-смислена причина! :lol:

Както и да е, емоциите отминаха и на всички ни е ясно, че няма да дадат обяснение и няма да върнат никой, щото връзка с кораба-майка няма, няма и да има! :(

Спонко, идеята ти е интересна и ако си навит да се прежалиш, аз също ще помагам - обмислях го тоя вариант, но съм твърде далеч от подстъпите на върха! :D

Заключена

Върни се в “Кошче”