до Админа

Никога не триите съобщение или тема. Винаги ги местете тук.
Sponko
Регистриран: нед 26. дек 2010, 15:56

Re: до Админа

Мнение от Sponko » съб 15. фев 2014, 20:16

Речено сторено !
Имам малко нужда от време че имам известни неприятности , след което започвам пак да събирам продукти и да правя мисии да видим , до къде и как ще ми издържат силите .
Само че смятам че ще са подготвени , докато я докарам до там , но да видим ... времето ще покаже !
Колкото до това да се жертвам , играта приключи за мен миналата година по това време , бях се регнал да постигна определена цел , постигнах я и останах ей така измежду другото , така че дали пак ще ме дялнат или не ми е през джоба.

Потребителски аватар
Gonzalo Higuaín
Регистриран: ср 24. юли 2013, 16:33

Мнение от Gonzalo Higuaín » съб 15. фев 2014, 21:25

Не се бях логвал тук последните дни... отварям сега пощата и ко да видя... zarkov ме нарекъл боклук :lol: Този мишок хич не знам кой, не ме интересува, щом се крие с нова регистрация! Както и да е, безинтересен е !
Начетох се тук последните дни, кой, какво, защо........ ?!? Едни потъркват ръчички доволно, други плачат недоволни ! НЕ ПРИЕМАМ никакви нападки срещу членовете от моя клуб ! Всичко е ясно, та ясно ... ! zuzi80 мина нивото, немците не бяха подготвени за това, явно няма и кой да следи играчите до къде стигат и да докладват за развитието на играта ! В случая говоря за Админа ! Бъгавото 50 то ниво, за което Sponko- то, дори честити че невероятно ниво... донесе невероятно развитие ! Дам... немците, разбира се решили да проверят какво се случва ! Е случи се.... zuzi80, swindle, Дон Кихот, Светлето .....са изтрити с еднакъв del : del-1392030467, за всичките ! Защо ли ? Отговорете си сами заради кой ! Заради кой акаунт са изтрити и другите ! Къде е влизано, каква стока е прехвърляна.... ми не знаем ! Ей за grigorov7 и Рали нямам никакво обяснение, те бяха мой приятели ! Немога да ги свържа с нищо нередно !
Начетох се на закани, провокаций, набелязани...... Стига глупости !!! Всичко свърши, стига си чешали езиците !

Sponko

Мнение от Sponko » нед 16. фев 2014, 03:20

Ей за grigorov7 и Рали нямам никакво обяснение, те бяха мой приятели ! Немога да ги свържа с нищо нередно !
ама щото са ти приятели или ?
Аз лично си чеша пръстите в чата , ти с език ли пишеш ;)

Потребителски аватар
Gonzalo Higuaín

Мнение от Gonzalo Higuaín » нед 16. фев 2014, 09:11

Sponko написа:
Ей за grigorov7 и Рали нямам никакво обяснение, те бяха мой приятели ! Немога да ги свържа с нищо нередно !
ама щото са ти приятели или ?
Аз лично си чеша пръстите в чата , ти с език ли пишеш ;)
Защото са ми приятели, дам и защото нямат нищо общо с еднакво делнатите !

Sponko

Мнение от Sponko » нед 16. фев 2014, 11:31

Ясно , разбрахме че не са виновни защото са ти приятели .
Ами да ти кажа , от самото начало за това съм тръгнал да пиша - Обяснение на всеки кой за какво е баннат .
Ама както някои "недорасли" написаха - страх ме е че и мен ще ме изтрият и за това питам , нали Zarkov .
Струва ми ми се , че пак му мина модата на тоя форум и скоро ще му бича Off .

Потребителски аватар
Gonzalo Higuaín

Мнение от Gonzalo Higuaín » нед 16. фев 2014, 12:02

Sponko написа:Ясно , разбрахме че не са виновни защото са ти приятели .
Ами да ти кажа , от самото начало за това съм тръгнал да пиша - Обяснение на всеки кой за какво е баннат .
Ама както някои "недорасли" написаха - страх ме е че и мен ще ме изтрият и за това питам , нали Zarkov .
Струва ми ми се , че пак му мина модата на тоя форум и скоро ще му бича Off .
Не съм ги оневинил, защото са ми приятели ! Разясних на слепите, дето пишат интригите си как изглеждат нещата !

Потребителски аватар
rali70
Регистриран: ср 26. окт 2011, 05:17

Мнение от rali70 » пон 17. фев 2014, 14:50

Мдааааааааааа всяко чудо за три дни.Яли ,пили и се веселили,приятна(но със сигурност не весела) игра на всички включително и на тези които са си направили нови акаунти и са решили да продължат на ново цялата тази лудост.Играта е бъгната отвсякъде и понеже не можаха да си я оправят - решиха да затрият Зузи80 а покрай нея изгоряхме и ние - така де как иначе щяха да й дадът обяснение а така с толкова много делнати акаунти стана много по-лесно.Най-вече за админа тук който си изтри ръцете с немците и до там.За него е важно да си мълчи -нали все пак немците му плащат -няма да хапе ръката която го храни .ОБАЧЕ Киро това няма да трае дълго след като нахапа ръцете където пълнеха сметката на немците а ти не направи нищо за нас.След като самия ти си давал хиляди 2ри шансове на толкова много играчи а Рали не получи ни едно единствено предупреждение а камо ли 2ри шанс,та се питам това на какъв принцип се определя - НА КОГО КАКВО ЩЕ МУ СЕ ДАДЕ.Единствения съвет който бих дала на всички които продължават да играят е да НЕ КУПУВАТ КРЕДИТИ С РЕАЛНИ ПАРИ.

Потребителски аватар
darssy
Регистриран: пет 2. дек 2011, 10:41

Мнение от darssy » пон 17. фев 2014, 16:59

Аз също продължавам да чакам Админа да ни запознае със становището на немската поддръжка. Кой за какво е делнат и какви са шансовете да бъде отменен бана на някои от играчите. А играчите, които ме интересуват са Рали:) и grigorov7.
Така че за пореден път ще повторя молбата си към бг поддръжката: Направете нещо!!!

nasko_032
Регистриран: чет 24. юни 2010, 17:24

Мнение от nasko_032 » пон 17. фев 2014, 18:23

rali70 написа:Единствения съвет който бих дала на всички които продължават да играят е да НЕ КУПУВАТ КРЕДИТИ С РЕАЛНИ ПАРИ.
Слушам и изпълнявам ;) То не,че досега съм дал реални кинти,но ми харесва идеята и за напред да не давам :mrgreen:

Заключена

Върни се в “Кошче”