ЗАЩО

Никога не триите съобщение или тема. Винаги ги местете тук.
Потребителски аватар
mimipi4a
Регистриран: вт 15. фев 2011, 00:22

Re: ЗАЩО

Мнение от mimipi4a » нед 23. фев 2014, 16:23

hriskata5555 написа:може ли някакво смислено обяснение защо hriskata55 го отнесе за закупени 30 кредита по 55 000 от въпросното мляко , с другите акаунти нямам нищо общо
Аз се застъпвам за хриската55 че е съвестен играч познавам го от много време моля да бъде върнат а предполагам че и jennq няма нищо общо с млякото защото тя купува най редовно кредити дори и от пазара

ST. JOHN DAIRY
Регистриран: вт 18. дек 2012, 09:29
Контакти:

Мнение от ST. JOHN DAIRY » нед 23. фев 2014, 16:24

Не може да се търгува на цени, различни от пазарните. Не може да се продава и не може да се купува. Такива са правилата на Ъпджерс. Който не го знае - получава бан. Който го знае, но не го спава - получава бан. Който го знае, но го прави в знак на протест - получава бан.
Единствения възможен протест е да спрете с търговията с кредити докато немците не си оправят кашата, наречена Весела ферма. Иначе рано или късно ви чака бан.

Къща-невидимка: s1.veselaferma.com/farmhouse.user=18153768
Профил в Портала: https://bg.upjers.com/user/jobat

Потребителски аватар
mimipi4a
Регистриран: вт 15. фев 2011, 00:22

Мнение от mimipi4a » нед 23. фев 2014, 16:43

Благодаря за бързата намеса на interested

Потребителски аватар
Rada_R
Регистриран: пет 4. ное 2011, 10:36

Мнение от Rada_R » пон 24. фев 2014, 10:36

[quote="hriskata5555"]ще получа ли отговор защо hriskata55 е блокиран АЛОООООООООООООООООООООООООООО[/quot

Приканвам Уважаемия Администратор да преразгледа бана на hriskata55 , sam_x , jenia, kakarat!!!!
познавам ги всички, и дори са ми в приятели в играта и сме търгували помежду си през годините.
Наказани са за нещо, което няма нито смисъл, нито логика! Купили са си кредити от млякото с оризът, за които са платили по 55 хил кд. Все пак това е сумата, която получаваш когато продадеш кредит на 170 - 180 хил на пазара!!!
Какво толкова са прегрешили!!!??? Та нали не е виновен онзи дето яде баницата!! А онзи дето им я даде - той да си носи последствията!!!
Никога до сега не се обясни и не стана ясно какъв е прогреса в % за облагането на кредити на пазара!!!!
Защо цената Ви притисни Господин Администратор???
Моля, върнете ги в играта незабавно!

interested
Administrator
Регистриран: чет 6. май 2010, 15:40
Контакти:

Мнение от interested » пон 24. фев 2014, 14:37

Въпросните акаунти са баннати поради закупуване на кредити на ниски цени от акаунта докладван в тази тема:

http://forum.bg.upjers.com/viewtopic.php?f=9&t=24996

Считайки, че обикновено измамник си брави "фалшив" акаунт, в който да получи кредитите и след това да ги прехвърли в друг/и акаунт/и на ниски цени, посочените акаунти са баннати.

Sponko
Регистриран: нед 26. дек 2010, 15:56

Мнение от Sponko » пон 24. фев 2014, 16:28

искам да се намеся , а администратора да си направи сметката .
Ако видите покупките и продажбите на хриската ще забележите че купуваше стока на ниски цени и препродаваше я на договори я на пазара .
Никой човек който може да се сдобие по този начин с кредити , не би се занимавал да дебне пазара по цял ден и да препродава за пое 20 стинки печалба .
Дано да съм помогнал на админа да разбере дали е на прав път , като не гарантирам дали мисленето ми в правилно по случая но това ме води пътя на логиката .
От къде знам че прекупуваше ли , на последък на пазара козето мляко беше прекупувано от него и още 2 3 играча както и препродавано ми на договори .

Потребителски аватар
kika_S
Регистриран: чет 3. юни 2010, 11:33

Мнение от kika_S » пон 24. фев 2014, 19:08

interested написа:Въпросните акаунти са баннати поради закупуване на кредити на ниски цени от акаунта докладван в тази тема:

http://forum.bg.upjers.com/viewtopic.php?f=9&t=24996

Считайки, че обикновено измамник си брави "фалшив" акаунт, в който да получи кредитите и след това да ги прехвърли в друг/и акаунт/и на ниски цени, посочените акаунти са баннати.
Господин Админ, след като Зузка беше върната в играта, сега очакваме и останалите да бъдат върнати, след като за едно и също бяха баннати, нали така?!
http://s1.veselaferma.com/publicfarmhou ... r=17916710
Вижте фермичката ми!

Надявам се ,че тъжбата ми ще бъде уважена,съжалена и удулитурена!

А това е зоопаркът, на който съм директор :)
http://www.myfreezoo.bg/nickpage/index/user/14023227

Потребителски аватар
nala
Регистриран: съб 21. авг 2010, 18:11

Мнение от nala » пон 24. фев 2014, 19:43

явно бановете са преразгледани и наказанията заменени с временни, за което се радвам !
очакваме и останалите играчи да се появят !

zuzi80
Регистриран: нед 24. юни 2012, 11:45

Мнение от zuzi80 » пон 24. фев 2014, 19:57

Аз също искам да помоля админа да направи каквото може и да съдейства за преразглеждане на бановете на останалите играчи , и от перманентни същите да бъдат заменени с временни. Моля върнете ни Рали, Дон Кихот, Svetlа.и Grigorov7.

Потребителски аватар
krisom
Модератор
Регистриран: чет 9. фев 2012, 15:00

Мнение от krisom » пон 24. фев 2014, 20:00

zuzi80 написа:Аз също искам да помоля админа да направи каквото може и да съдейства за преразглеждане на бановете на останалите играчи , и от перманентни същите да бъдат заменени с временни. Моля върнете ни Рали, Дон Кихот, Svetlа.и Grigorov7.
Защо само тези да бъдат върнати? Нали уж всички за едно и също бяхте баннати?! Или да върнат всички, или въобще никой да не връщат! Щото яки съмнения се пораждат като върнат само теб и/или и други, при положение че сте баннати за едно и също всичките!!!
Форма за поддръжка: ТУК

Заключена

Върни се в “Кошче”