Въпроси и отговори

inka
Регистриран: чет 7. окт 2010, 16:29

Re: Въпроси и отговори

Мнение от inka » пет 9. дек 2011, 20:51

Здравейте. Не знам дали тук е мястото, но не знам къде да пиша. Взех, че маркирах отметката "Спри скриптовете от тази страница" в прозорчето, което се появяваше при всяко излизане от играта. В резултат на това /или поне така мисля/ сега като задържа курсора на мишката върху строяща се сграда не ми показва оставащото до построяването й време. Също така в секцията за търговия ми изчезнаха въведените кратки пътища. Не мога да се местя от един в друг град без да натискам някакъв бутон "отвори". Някой може ли да ме посъветва как да поправя това нещо, много е досадно?

inka

Мнение от inka » пет 9. дек 2011, 21:09

Сега виждам, че и в оръжейните, конюшните и т.н. бутоните, които показваха колко максимум мога да произведа също не работят и трябва да въвеждам бройката ръчно. Много ви моля ако ако някой може да помогне, така със сигурност няма да имам нерви да играя.

inka

Мнение от inka » пет 9. дек 2011, 21:39

Изчистих кеша и рестартирах и се оправиха нещата. Съжалявам за паниката, може да изтриете постовете.

letipiueto
Регистриран: съб 26. яну 2013, 04:00

Мнение от letipiueto » съб 26. яну 2013, 04:08

аз също имам едно малко въпросче... преди няколко дена започнах да играя тази игра, но не ми стана ясно едно нещо- освен чрез закупуване има ли някакъв друг начин за събиране на корони? Ще съм ви много благодарна, ако получа бърз отговор, за да мога да знам дали има смисъл да продължавам изобщо играта или не..

Tarkalin
Модератор
Регистриран: нед 3. юли 2011, 20:03

Мнение от Tarkalin » пон 28. яну 2013, 04:51

letipiueto написа:аз също имам едно малко въпросче... преди няколко дена започнах да играя тази игра, но не ми стана ясно едно нещо- освен чрез закупуване има ли някакъв друг начин за събиране на корони? Ще съм ви много благодарна, ако получа бърз отговор, за да мога да знам дали има смисъл да продължавам изобщо играта или не..
Корони могат да се вземат само, чрез някой от начините за закупуване.
Но играта може да я играеш и без да закупуваш корони - въпрос на твой избор :)

HiftPrirl
Регистриран: пон 5. ное 2012, 22:22
Контакти:

Мнение от HiftPrirl » пон 18. фев 2013, 19:57

Не е логично

Tarkalin
Модератор
Регистриран: нед 3. юли 2011, 20:03

Мнение от Tarkalin » вт 19. фев 2013, 17:46

HiftPrirl написа:Не е логично