Досиетата Х

Tarkalin
Модератор
Регистриран: нед 3. юли 2011, 20:03

Досиетата Х

Мнение от Tarkalin » пон 28. май 2012, 16:07

Зъл играч ми прати 2 колички с по 250 граждан/Я/. Дошли количките докато ме нямало в играта и като влизам, гледам ми пише, че едната партида от 250 човека с 1 количка, не им харесало в града...били си камшика и се връщат обратно :roll: , а другите 250 хубосници ги няма яко дим...нийде :lol: , влезли в аналите на досиетата Х ;) - няма ги нито в добрия град, нито се връщат като първа група обратно в злия град.
И сега въпросите :
- чувал съм, че /`Рънътъ прай борбътъ /- тоест, няма ги защото съм нямал достатъчно храна ли ?
- или истината е в параклиса - че не е бил достатъчно разширен...ама ако в него е въпроса-то при разширен параклис, добрия сам ще има граждани, няма да му трябват да взема от другаде я...а пък има опция да се пращат граждани с колички ....
- или нещо друго е станало дето не ми идва на ума ? :D
...Помагайте моля... :)

Потребителски аватар
Яко Копам
Модератор
Регистриран: вт 11. май 2010, 00:40

Re: Досиетата Х

Мнение от Яко Копам » пон 28. май 2012, 18:10

При добрите параклиса лимитира капацитета на града за граждани, но освен него тe се лимитират и от количеството и нивото на сградите.
В твоя случай:
1. Ако си поел 1 партида хора, значи си имал място само за 250 в този момент.
2. Ако храната е била на 0, то тези, които си приел, са "избягали".
3. Бъг, на мен ми се е случвало между собствените ми зъл и добър да имам рапорт, че даден продукт е пристигнал, а в склада на града го няма.
Ако е точка 3, пусни рапорт, знаеш как :)
Изображение

Tarkalin
Модератор

Мнение от Tarkalin » вт 29. май 2012, 21:34

Яко Копам написа:При добрите параклиса лимитира капацитета на града за граждани, но освен него тe се лимитират и от количеството и нивото на сградите.
В твоя случай:
1. Ако си поел 1 партида хора, значи си имал място само за 250 в този момент.
2. Ако храната е била на 0, то тези, които си приел, са "избягали".
3. Бъг, на мен ми се е случвало между собствените ми зъл и добър да имам рапорт, че даден продукт е пристигнал, а в склада на града го няма.
Ако е точка 3, пусни рапорт, знаеш как :)
Яко копам, благодаря за систематичния отговор...1,2,3 - точно тъй обичам и аз :D
...не е първа точка, понеже едната партида се върна в злия град, а втората изчезна безследно - нито в злия е нито в добрия.
...и втора точка не е тъй като, като излязох от играта, преди да дойдат граждан/ЯТА/ имаше към 860 храна...която до пристигането им се е увеличила още повече
...остава третия вариант...ама няма да пускам доклад за бъг, щото сега за 250 граждан/Я/, няма да занимавам interested...като има нещо по сериозно, тогава ке му пиша...
И понеже си лафим тук в тая тема, да не пускам нова, чакай да ти кажа какво ме вълнува друго :D :
Пратих една банда разбойници с един изследовател до един град, да вземат малко ресурси- от злия акаунт. Няма да ти казвам името на града, че ме е срам да изрека таквозий н/Я/що :lol: ...както и да е...таа тез диванета взели дърва, обаче помъкнали и един гражданин...като се загледах по-отблизо, то не било гражданин, а гражданка - помъкнали най-видната мома от тамошния град :P
... взех й снимката от Зелена империя, само за да се види колко е "видна" :D
http://picbg.net/u/26115/20835/236643.jpg
...ей голям мръсник излезе тоя моя изследовател / аз нямам нищо общо, не съм му заръчвал да я краде :roll: /..ама поне мръсник с вкус :lol:
та, както и да е - това е историята...сега и въпроса, който ме вълнува:
Шефа, на тази снимка :
http://dump.torpia.org/com/forum/faq/evil-inventory.png
е упоменал как да се доставят продукти в моя град, или в друг град....обаче, аз не мога да открия т.нар. "инвентар", за да ги сложа в склада / искам да си прибера дървата...за гражданката после ще видим ;) / - къде е тоз бутон ?...ако може друга снимка по ясна или обяснение по подробно...Благодаря предварително :)
EDIT : намерих го бутона :)
- а където пише на дадена войска, напр. войни с брадва "капацитет - 25" - тоест 1 войн с брадва може да носи 25 дърва от плячка...така ли е ?
EDIT : Тюю много въпроси имам да питам :)...защо след , като съм нападнал и успешно взел ресурси, в класацията за бойци, на графата "точки за нападение" имам нула ?
- а графата отдясно на "братство" с човечето, за какво е ?
- и последно засега :) - в графа "място" - защо са с минус цифрите, какво иде да значи тая работа...

Потребителски аватар
Яко Копам
Модератор
Регистриран: вт 11. май 2010, 00:40

Мнение от Яко Копам » вт 29. май 2012, 23:11

Бойните точки се начисляват само, когато е имало битка между войски, взимат се и от двете страни, но се актуализират в статистиките(както и всички останали точки) с доста голямо закъснение.
Снимах въпросните бутони и ще ги обясня всичките за всеки случай: Изображение
1. Показва колко амулета има даден играч.
2. Показва колко приятели има.
3. Местата, с които се е изкачил(+), или изпаднал(-) в класaцията.
Ако продължаваш да имаш съмнения или нещо неясно, не се притеснявай да питаш :D
Изображение

Tarkalin
Модератор

Мнение от Tarkalin » вт 29. май 2012, 23:15

Ооо...благодаря ти много :)
- само от 3-4 дни я играя точно тази игра....ама съм си схватливичък и с малко обяснения , ще я схвана напълно :)
мерси още веднъж :)

Отговори

Върни се в “Добри”