ВСИЧКО МНОГО МИ НАСИЧА!!!!

koki15
Регистриран: ср 4. апр 2012, 16:40

ВСИЧКО МНОГО МИ НАСИЧА!!!!

Мнениеот koki15 » пон 20. яну 2014, 11:05

-ВСИЧКО МНОГО МИ НАСИЧА!!!! :o :o :o
ЗДРАВЕЙТЕ! ЕХООО-ДО ВСИЧКИ АДМИНИ!! ЯВНО НИКОЙ НЕ СИ ПРАВИ ТРУДА ДА ВИДИ КАКВО ВИ ПИШЕМ ИЛИ ДА ГО ПРОЧЕТЕ!!!КАЗВАМЕ ВИ,ЧЕ ИГРАТА МНОГО Е ЗЛЕ И НАСИЧА!! КАТО ГЛЕДАМ НИКОЙ НЕ СЕ ОПИТВА ДА ГО ОПРАВИ ТОВА..НИТО ПОНЕ ДА ДАДЕ НЯКАКВО ОБЯСНЕНИЕ ПО ВЪПРОСА ДО КОГА ЩЕ Е ТОЗИ ПРОБЛЕМ?!!!! МОЛЯ НЯКОЙ ДА НИ ОБЪРНЕ ВНИМАНИЕ,ЧЕ ТВА ЗВЕРСКИ МНОГО ДРАЗНИ!!!!! НЕ СЕ ТРАЕ ВЕЧЕ!! АКО НЯКОЙ ЗНАЕ КЪМ КОГО ДА СЕ ОБЪРНА,ЗА ДА МЕ ОТРАЗЯТ НЕКА ПИШЕ.....!!!!!! :( :cry: :? :!: :?: :idea:

Потребителски аватар
krisom
Модератор
Регистриран: чет 9. фев 2012, 15:00

Re: ВСИЧКО МНОГО МИ НАСИЧА!!!!

Мнениеот krisom » пон 20. яну 2014, 15:27

При мен всичко е ОК.
Напиши си името и IDто, за да ти проверят проблема.
Форма за поддръжка: ТУК

interested
Administrator
Регистриран: чет 6. май 2010, 15:40
Контакти:

Мнениеот interested » ср 22. яну 2014, 21:34

Пробвай да изчистиш кеша на браузъра си или да играеш от друг браузър.

koki15

Мнениеот koki15 » нед 9. фев 2014, 19:46

Здравейте ! Ами името ми е -" koki15".. в играта! Цялата игра зверски много ми сече !! Опитвал съм и от други компютри,други браузъри и т.н.!! Нищо не помага!! :cry: :? :x Не знам на какво се дължи това?!!Така е вече от доста време..поне 4 месеца е така!! Моля помогнете и кажете какъв е проблема!!! Нещо някъде се е прецакало...ама не се знае какво?!!! :?: :!:

koki15

Мнениеот koki15 » пон 24. фев 2014, 18:56

-ВСЕ Е ТАЯ..И ОТ ДРУГ БРАУЗЪР ИЛИ КОМП...ВСИЧКО МНОГО СЕЧЕ !!! ДАЖЕ И ОТ ДРУГ ИНТЕРНЕТ ДОСТАВЧИК..ИГРАТА Е ПРЕЦАКАНА НАПЪЛНО ВЕЧЕ И ДО СЕГА СИ Е ВСЕ ТАКА!!!!! :cry: :( :? НАПРАВО ВЕЧЕ НЕ МИ СЕ ОГРАЕ..МНОГО ДРАЗНИ ТОВА!!! ЩЕ СЕ ОПРАВИ ЛИ НЯКОЙ ДЕН ИЛИ НЕ?!!КАТО ГЛЕДАМ МАЙ НЕМА ДА Е СКОРО..ВЕЧЕ ОТ МЕСЕЦИ Е ТАКА.. а преди това си беше ок всичко..нещо много се прецака..ама какво май никой не знае !!!!! ?!! :?: :!:

interested
Administrator
Регистриран: чет 6. май 2010, 15:40
Контакти:

Мнениеот interested » вт 25. фев 2014, 17:49

От настройките на профила си можеш да опиташ да спреш някои от нещата, които са динамични из фермата.

Върни се в “Бъгове С3”