Обозначения за различните форуми

Имате проблем със самия форум? Опишете го тук!
Потребителски аватар
dani-7
Регистриран: нед 8. авг 2010, 10:21

Обозначения за различните форуми

Мнениеот dani-7 » пет 29. апр 2011, 23:10

Когато избера " Виж активните теми" излизат всички теми от различните игри. Трудно ми е да намеря темите само от една игра. Не може ли да се постави някакво символче до заглавията, за да се различават темите от определена игра. Погледът ми се замайва, докато открия каквото искам. Играя само ВФ и ЗИ, другите игри не ме интересуват. Когато избера раздел от тези форуми няма проблем, но това ме ограничава и кликанията са много. По-лесно е да видиш кой, какво го вълнува в различните раздели и е по-динамично общуването и намирането на различни информации едновременно. Дано да съм обяснила добре неприятното чувство, което ме обзема като вляза във форума. Честно казано влизам все по-рядко.

Потребителски аватар
zoran902
Регистриран: ср 19. май 2010, 18:42

Re: Обозначения за различните форуми

Мнениеот zoran902 » съб 30. апр 2011, 11:31

Малко е неудобно, наистина. Аз лично влизам в подфорума на вече слетия форума (Напр. подфорум "Весела ферма"). Заглавията на разделите, които са оцветени в червено, показват, че в тези раздели има теми, в които е писано (т. е. има нови мнения). В самите раздели темите са подредени по последно писане в тях - най-отгоре са темите, в които е писано най-скоро. :)
Играй за забавление и уважавай другите.
Помощни материали за играта: Farmpedia & Капитаймс
Главни правила във форума

Върни се в “Проблеми с форума”