Злонамерен софтуер

Имате проблем със самия форум? Опишете го тук!
Потребителски аватар
dnikoloff
Регистриран: пон 9. май 2011, 12:58

Re: Злонамерен софтуер

Мнениеот dnikoloff » нед 11. дек 2011, 01:33

Жалко за подписа ти. Подсещаше ме за мечока ми в Койотл. Но пък сайтове за хостинг на изображения - дал бог.
Базата данни на браузърите с потенциално опасни сайтове се обновява непрекъснато, може въпросният сайт да е в черния списък на Гугъл от съвсм скоро.
Колкото до другото разминаване, може да се дължи на факта, че адресите на форума на ВФ са два - посоченият в съобщението на Tarkalin www.forum.veselaferma.com, в който се влиза от играта, и forum.bg.upjers.com.
Изображение

Потребителски аватар
@2@2marti@2@2
Регистриран: вт 15. фев 2011, 20:45
Контакти:

Мнениеот @2@2marti@2@2 » нед 11. дек 2011, 08:36

dnikoloff написа:Жалко за подписа ти. Подсещаше ме за мечока ми в Койотл. Но пък сайтове за хостинг на изображения - дал бог.
Базата данни на браузърите с потенциално опасни сайтове се обновява непрекъснато, може въпросният сайт да е в черния списък на Гугъл от съвсм скоро.
Колкото до другото разминаване, може да се дължи на факта, че адресите на форума на ВФ са два - посоченият в съобщението на Tarkalin www.forum.veselaferma.com, в който се влиза от играта, и forum.bg.upjers.com.

Има и трети, който вече не го ползвам, защото влизането ми е невъзможно само от него: f70.upjers.com .
Също така можеш да влезеш и от
www.forum.zelenaimperiq.bg
www.forum.kapilands.bg

и от останалите след като отидеш в "Начало" адреса си остава същия, но можеш да влезеш и в другите форуми

interested
Administrator
Регистриран: чет 6. май 2010, 15:40
Контакти:

Мнениеот interested » нед 11. дек 2011, 13:20

Проблема се беше получил понеже сайта, от който се зареждаше изображението в подписа беше маркиран от Гугъл като злонамерен. Съответно всеки друг сайт, съдържащ линк към въпросния сайт също автоматично браузърите слагат предупреждение.

Върни се в “Проблеми с форума”