по-скоро е въпрос

Имате проблем със самия форум? Опишете го тук!
Потребителски аватар
runurs
Регистриран: пет 20. авг 2010, 22:11

Re: по-скоро е въпрос

Мнениеот runurs » съб 21. авг 2010, 18:43

Исках да си купя кокошка, но ми изписа че първо трябва да си разширя кокошарника...имам 3-ри кокошки преди сумата са разширяване беше 2500, а сега ми изписва - 15.200,00 това е обир :D с какъф акъл искате толкова мн пари са едно раширява :( ... доста време ще трябва, за да се съреберат дадените пари, но предположение че клиентите искат най-вече айца а кокошките са 3-ри тръдно ще се съберат айцата, а и парите не са малко... не съм съгласна със сумата..не може ли да спадне с няколко КД да е по уместна сума която няма да е мн трудно за събиране...вие по този начин ни правите играта супер трудна :D

Потребителски аватар
zoran902
Регистриран: ср 19. май 2010, 18:42

Мнениеот zoran902 » съб 21. авг 2010, 18:55

В момента имаш място за 5 кокошки в кокошарника, не за 3. :) Можеш да си купиш още две.
Парите се събират, не е толкова страшно. Не може да се спадат пари от цените за разширения.
И последно... не пиши в стари теми, а чети из форума, преди да питаш. :)
Играй за забавление и уважавай другите.
Помощни материали за играта: Farmpedia & Капитаймс
Главни правила във форума

Потребителски аватар
runurs

Мнениеот runurs » нед 22. авг 2010, 19:22

Ако имах място за 5-кокошки въобще нямаше да си правя труда да пиша коментар..да реших да си купя кокошка и ми изникна грешка:
Грешка:
Нямате достатъчно място за животните. Моля забележете: Сгради с активна продукция не могат да получават животни... :( :( :(

Godlik3
Регистриран: пон 12. юли 2010, 12:55

Мнениеот Godlik3 » нед 22. авг 2010, 19:24

Неможеш да си купиш кокошка защото другите ти кокошки в момента снасят яйца
Като си прибереш яйцата иди и си купи кокошка :) !
За връзка с мен ника ми в играта е: Godlik3 !!!

Потребителски аватар
runurs

Мнениеот runurs » нед 22. авг 2010, 20:28

хаха ясноо за тва не бях се сетилаа..ама че съм и аз :D :D мерси и се извинявам мнг :roll:

Потребителски аватар
sledaotliubovta
Регистриран: ср 23. юни 2010, 16:05

Мнениеот sledaotliubovta » чет 26. авг 2010, 12:55

runurs написа:Ако имах място за 5-кокошки въобще нямаше да си правя труда да пиша

Ако четеше малко във форума, нямаше да се налага няколко човека да си правят труда да ти обесняват.
Големите момичета не плачат. Не вярват на измислици и чудеса. Големите момичета си тръгват, завинаги си тръгват, щом решат. Не казват сбогом, не създават драми. Те тръгват, непоглеждайки през рамо.

Върни се в “Проблеми с форума”